YENİBEYZADE HAKKINDA

10 yıldır Yeni Beyzade ismi altında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tekirdağ ilinde bulunan salonumuzda kebap, lahmacun, pide, şiş, ızgara ve tatlı çeşitlerimizi öne çıkartmaktayız. Bu çeşitlerin hazırlanma aşamasında çalışan iş arkadaşlarımızın el lezzetine, işini sevmelerine ve güler yüzlü olması sayesinde bu zamana kadar geldik ve varlığımızı sürdürmekteyiz.
Ürünlerimizde en dikkat ettiğimiz detay yöresel lezzetlerini yakalamak ve buna uygun sunumu yapmaktır. Sunumumuzu çeşit ve lezzet olarak zengin ikram menümüz ile destekleyerek ürünlerimizi keyifle tatmanızı sağlıyoruz.
120 kişilik salonumuzda kokteyl, davet, nişan ve toplantı gibi davetlerinizde özel toplu yemek hizmeti vermekteyiz.
Sizler için hazırlamış olduğumuz ürünlerimizin tadına varmak için tek yapmanız gereken Tekirdağ da bulunan salonumuzu ziyaret etmek ve menümüzden istediğiniz yöresel lezzeti istemeniz olacaktır.

image
image
image
image
image
image

YEMEK ÇEŞİTLERİ

Kebap, lahmacun, şiş, ızgara, pide ve tatlı çeşitlerimizi yöresel tatlarına uygun biçimde aşçılarımız tarafından hazırlanarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Yöresel tatlara olan hasretinizi gidermeniz için çalışmaktayız.

TECRÜBELİ ÇALIŞANLARIMIZ

Bunca yıldır koruyup sürdürdüğümüz varlığımızı siz değerli müşterilerimiz başta olmak üzere alanlarında tecrübeli ve işini severek yapan çalışanlarımıza borçluyuz. Bu sayede ürünlerimiz daha da lezzetli olmaktadır.

GENİŞ İKRAM & SICAK SUNUM

Çeşit ve tat olarak zengin ikram menümüz ile birlikte her daim yanınızda olmaya devam etmekteyiz. İsteklerinizi kısa süreler içerisinde hazırlamamız sayesinde siz değerli müşterilerimize sıcak yemek sunumları yapmaktayız.

COPYRIGHT © 2021 YeniBeyzade.com | Tüm hakları saklıdır.